Hazard
Jacek Krzyżak - adwokat

Adwokat od spraw hazardowych

Prowadzę sprawy o urządzanie i prowadzenie gier na automatach poza kasynem bez stosownego zezwolenia. Zajmuję się także sprawami o przestępstwa określone w ustawie o grach hazardowych oraz kodeksie karnym skarbowym, w szczególności o prowadzenie gier hazardowych oraz o pomocnictwo w prowadzeniu takich gier na każdym etapie postępowania.

Przestępstwa związane z grami hazardowymi regulowane są przez Ustawę z dnia 19 listopada o grach hazardowych oraz jej nowelizację. W przepisach określone zostało m.in. kiedy bukmacherzy mogą występować o licencję, jakie są zasady turniejów pokerowych, jaka może być liczba i lokalizacja kasyn naziemnych oraz jakie są kary dla graczy za granie w nielegalnych kasynach online lub za obstawianie u nielicencjonowanych bukmacherów.

W ustawie uwzględniono również, jakie działania marketingowe może podjąć bukmacher, a jakie formy reklamy są zabronione. Stworzono rejestr domen blokowanych, czyli stron, które prowadzą działalność hazardową bez licencji.

Ustawa bardzo restrykcyjnie określa sposób prowadzenia salonów gier czy zakładów bukmacherskich, a nie zastosowanie się do przepisów grozi sprawą w sądzie, podczas której nieoceniona jest pomoc adwokata.

Została wniesiona przeciwko Tobie sprawa w sądzie o przestępstwo hazardowe? Zgłoś się do naszej kancelarii prawnej.